Tuesday, 14 July 2020 | Lajme: 0

Hidhet shorti i gjysmëfinaleve të Champions League

Shorti i Ligës së Kampionëve ka përcaktuar që në gjysmëfinale të përballen Bayern Munichu kundër Real Madridit dhe Liverpooli kundër Romës. Fituesi i gjysmëfinales mes Bayernit dhe Realit do të konsiderohet si vendas në finalen e Ligës së Kampionëve.