Tuesday, 7 July 2020 | Lajme: 0

Gareth Bale në bisedime me Interin

Anësori i Real Madridit, Gareth Bale, ka mbajtur bisedime me Interit rreth kalimit të mundshëm në Serie A këtë verë, sipas Don Balon.

Përfaqësuesi uellsian pritet të largohet nga “Santiago Bernabeu” në afatin kalimtar të verës, pas një sezoni dëshpërues me lëndime dhe mungesë të formës së mirë, transmeton Gazeta Express.

Interi është i etur ta bashkojë Bale me Mauro Icardin në përpjekje për t’u kthyer fuqishëm në Evropë.