Monday, 13 July 2020 | Lajme: 0

Rrahja mes vajzave në WWE që po merr miliona klikime

Mundja në WWE është një nga sportet më të shikuara dhe atraktive në botë.

Aty përveç mundjes ka edhe skena të shumta të fushave tjera që e bëjnë këtë sport shumë të shikuar.

Megjithatë, së fundi, ajo që i ka bërë përyshtpje të gjithëve, është një rrahje mes femrave në këtë sport.

Videoja më poshtë e rrahjes mes Natalyas e Alexa Bliss numëron mbi 10 milionë shikime në vetëm 3 javë.

Ndiqeni videon për më shumë.