Tuesday, 14 July 2020 | Lajme: 0

Super veturat luksoze dhe shtëpia e Khabib Nurmagomedov

Khabib Nurmagomedov ka shtuar pasurinë e tij pas fitores ndaj Conor McGregor në UFC 229.

Khabib Nurmagomedov ka shënuar fitoren më të rëndësishme deri më tani në karrierën e tij duke mposhtur Conor McGregor në UFC 229.

Luftëtari i arteve marciale nga Rusia është bërë emri më i përfolur i javës në botën e sportit.

Por, fitorja e tij ka zgjuar edhe vëmendje të madhe të mediave për jetën e tij private, përcjell lajmi.net.

Në videon e mëposhtme mund të shihni shtëpinë dhe veturat e tij luksoze.