Thursday, 9 April 2020 | Lajme: 0

Lëndohen dy persona me thika në Shkup

Dy persona janë lënduar me thika dje në mesditë të cilët janë shtruar në spitalin e Shkupit.

Sipas policisë, sipas të dhënave, të dy kanë qenë të sulmuar nga ana e disa personave në rrugën Xhon Kenedi.

SPB Shkup ka marr masa dhe aktivitete për zbardhjen e rastit./