Wednesday, 27 October 2021 | Lajme: 0

Premierë: Gjiko dhe Butrint Imeri publikojnë hitin ‘Bakllava’

Është publikuar kënga e Gjikos me Butrintin.

Dyshja e hiteve para disa ditëve kanë lajmëruar se po sjellin një bashkëpunim.

Gjiko dhe Butrinti tashmë kanë publikuar hitin ‘Bakllava’ dhe këngës i kanë bahskuar edhe një videoklip.

Kënga ëshët produksion i BIGBANG ndërsa është shkruar nga vetë artistët.