Tuesday, 7 July 2020 | Lajme: 0

Moti sot në Maqedoni

Moti në Maqedoni do të jetë me vranësira dhe me reshje të borës.

Gjatë mëngjesit temperaturat do të jenë nga -5 gradë celsius deri në -2 gradë celsius, ndërsa gjatë ditë ditës temperaturat do të arrijnë deri 3 gradë celsius.

Edhe ditën e martë parashikohet se do të ketë reshje të borës me temperatura të ulëta./