Saturday, 10 April 2021 | Lajme: 0

Moti sot në Maqedoni

Moti sot gjatë mëngjesit do të jetë me vranësira ndërsa gjatë pasdites së vonshme do të ketë reshje të borës.

Temperaturat gjatë mëngjesit do të jenë nga -2 gradë deri 1 gradë celsius ndërsa temperaturat gjatë ditës do të arrijnë deri në 6 gradë celsius.

Gjatë ditës së mërkurë pritet që reshjet e borës të ndalen dhe në disa pjesë të vendit të ketë shfaqje të diellit.