Friday, 5 June 2020 | Lajme: 0

“Çmenden” aktorët e njohur turq, skena të nxehta dhe lakuriq në serial (FOTO)

Dy nga aktorët më të përfolur turq i kanë habitur të gjithë me serialin e tyre në Netflix teksa janë shfaqur pothuajse pa rroba.

Bëhet fjalë për aktorët Cagatay Ulusoy dhe Ayca Aycin Turan.

Skenat e nxehta mes dy aktorëve kanë bërë xhiron e rrjetit e kanë marrë komente të shumta.

Ulusoy është shprehur: “U munduam të ishim sa më real në atë që ndodh vërtet në jetë”. Aktori, shtoi gjithashtu se në fund të fundit, ata janë të dy aktorë profesionistë.

Sipas shtypit turk, Cagatay është paguar rreth 65 mijë lira turke për këtë rol ndërsa Ayca rreth 40 mijë.

cagatay-ulus-093906dl_1545121410-1373382