Friday, 29 May 2020 | Lajme: 0

Mozzik dhe Loredana janë kurorëzuar, ky është detaji që i zbulon

Mozzik dhe Loredana janë bërë prindër të një vajze.

Reperi Mozzik është bërë baba.

Loredana, e dashura e tij prej shumë kohës, ka lindur dje një vajzë të cilës ia kanë vënë emrin Hana.

 


E ky gëzim i çiftit ka zbuluar edhe nj të re tjetër të tyre, që nuk e kanë bërë publike asnjëherë, shkruan Gazeta Express.

Në shiritin që Loredanës ia kanë vënë në spital, shihet se emri i saj i plotë është ‘Loredana Aliu’.

Aliu është mbiemri i reperit nga Kosova, emri i plotë i të cilit është Gramoz Aliu.

E Loredana nuk është më ‘Loredana Zefi’, gjë që tregon se ata janë kurorëzuar ndërsa nuk kanë bërë ndonjë ceremoni dasme për martesë.

loredana_1545212572-3766414