Wednesday, 27 October 2021 | Lajme: 0

Tre fëmijë kanë rënë në gropë te “Skopje City Mall” (Foto)

Një veturë e llojit “Pezho” sot në mëngjes ka rënë në gropë të hapur gjatë aktiviteteve ndërttuese te “Procredit” banka afër “Skopje City Mall”-it në lagjen Karposh të Shkupit.
“Rreth orës 7-8 të mëngjesit në emergjencë te spitali ‘8 Shtator’ janë sjellur tre fëmijë të cilët me gjasë kanë vjedhur një veturë dhe gjatë vozitjes kanë rënë në gropë. Janë kontrolluar dhe pasi nuk janë konstatuar lëndime më të rënda, janë dërguar në stacion policor”, kanë thënë burime nga spitali për sdk.mk.

vetura-1