Friday, 5 June 2020 | Lajme: 0

Kështu është bërë super-dekorimi i Shtëpisë së Bardhë për festa

Presidenti dhe Zonja e Parë e SHBA kanë publikuar fotot e para në shtëpinë e dekoruar.

Në disa fotografi të sapo publikuara nga Shtëpia e Bardhë, çifti presidencial shihen të hareshëm në mesin e shumë pemëve të dekoruara.

Holli i shtëpisë shkëlqen me dritat e vendosura për mrekulli në këto pemë që kanë mbuluar çdo cep të shtëpisë.

48376119-10157956142128812-2757404085324873728-n-1_1545226664-4013043drcjnswxcaaya0b_1545226742-7907126