Tuesday, 26 October 2021 | Lajme: 0

Motit sot në Maqedoni

Moti sot në orët e mëngjesit do të jetë i ftohtë dhe me vranësira ndërsa gjatë ditës do të ketë shfaqje të diellit.

Temperaturat e mëngjesit do të jenë nga -6 gradë celsius deri në 2 gradë celsius, kurse temperatura maksimale do të jetë 6 gradë celsius.

Gjatë ditë së premte pritet të ketë reshje të shiut.