Wednesday, 27 October 2021 | Lajme: 0

Zaev dhe Ivanov ia shtrinë dorën njëri tjetrit

Presidenti i Maqedonisë, Gjorge Ivanov dhe kryeministri Zoran Zaev dje janë takuar në koncertin e pianistit maqedonas, Simon Tërpçevski dhe Filarmonisë maqedonase.
Siç ka njoftuar portali 24Info, kryeministri i është afruar presidentit dhe janë përshëndetur.