Wednesday, 27 October 2021 | Lajme: 0

Publikohet fotografia e parë e Loredanës shtatzënë

Loredana është munduar dhe ia ka arritur të mos shfaqet me barkun e fryrë në publik.

Pas lindjes së vajzës, Mozzik dhe Loredana janë bërë mjaft aktivë në rrjetet sociale.

Para dy ditëve, Loredana ka sjellë në jetë Hanën, ndërsa për herë të parë ajo shfaqet në një fotografi me barkun e fryrë, shkruan Gazeta Express.

Është Mozzik ai që ka publikuar një fotografi shumë të ëmbël të dyshes, ndërsa shihen në veshje të njëjta dhe Loredana shkëlqen megjithëse sapo ka dalë nga banjo.

 

 


View this post on Instagram

Happy Mom / Happy Dad ❤️‍‍ We Made it ❤️ @loredana

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on