Wednesday, 27 October 2021 | Lajme: 0

Adelina Tahiri me fjalë prekëse falënderon personin që e mësoi të donte

Adelina Tahiri ka bërë një postim prekës.

Këngëtarja nga Maqedonia, Adelina Tahiri shpesh në rrjete sociale tregon se është tejet e afërt me familjen e saj, shkruan lajm.net.

Me anë të një postimi të publikuar në Instagram, Tahiri thotë disa fjalë zemre për nënën e saj.

Mami e dashur! Cfardo qe te them do ishte shume e vogel, cdo urim i imi do ishte asgje me ate cka ndjej dhe me ate cfar meriton ti , dua te jetosh sa malet, tjesh e luntur gjithmon , do doja ne jet tjem tpakten 30% nje nene si ty! Ti me mesove te dua te respektoj dhe te vlersoj ! Falemderit qe egziston .Te don vajza yte Adelina!”, shkruan ajo.