Wednesday, 27 October 2021 | Lajme: 0

Detaje zyrtare nga policia për incidentin e mbrëmshëm në Çair

Dje në Shkup është paraqitur se në rrugën “Llazo Trpovski” në Shkup është krisur ndaj personit V.B (40) nga Shkupi.

Sipas njoftimit të policisë, ndaj tij kanë shtënë person që ka qenë në shoqërimin me E.H, E.A dhe R.N.

I lënduari V.B është dërguar në Spitalin e Përgjithshëm të Shkupit “Shën Naumi i Ohrit”, ndërsa pas aksidentit është bërë edhe këqyrja e vendit të ngjarjes.

Po ndërmerren të gjitha masat për zbardhjen e plotë të rastit.