Thursday, 6 August 2020 | Lajme: 0

Bujar Osmani u bë baba

Zëdhënësi i BDI-së dhe ish-ministri i Shëndetësisë, Bujar Osmani u bë me vajzë.
Gruaja e tij Valbona lindi dje në orët e para të mëngjesit.

Lajmet e mira  Osmani i ndanë në profilin e tij në Facebook.
“Sonte, Perëndia më dha një vajzë të bukur, duhet të ngaj
gëzimin, “shkroi Osmani.
E porsalindura e familjes Osmani ka tre kilogram dhe është quajtur
Eliza.
Ajo është fëmija i parë i 34-vjeçarit Bujarit dhe Valbonës dhjetë vjet më e re, ata u martuan në shtator të vitit të kaluar.