Thursday, 6 August 2020 | Lajme: 0

E keni harruar Ledina Çelon? Ju sjellim fotografi me djalin e saj

Këngëtarja nga Shqipëria  Ledina Çelo në moshën 33 vjeçare u martua të dashurin e saj Naim Kabashi. Nga kjo martesë çiftit në jetë i erdhi një djalë. Arritëm që ti gjejmë fotografitë e saja në instagram dhe për tua sjellë juve lexues të nderuar.  Ledina duket e lumtur në krahët e burrit dhe të djalit.ledina celo

ledina celo1

ledina celo 4