Monday, 13 July 2020 | Lajme: 0

Tunës ja ka mush barkun Cozmani?

Lidhja mes këngëtares shkupjane Tuna dhe reperit Cozman tashmë është bërë e ditur, mirëpo lajmi që po qarkullon tani në opinion flitet për një shtatzëni të mundshme.

Çifti është duke bashkëjetuar tani e disa muaj, kështu që mbase edhe mund të ndodhë që Tuna të jetë shtatzënë,transmeton zeri.

Këtë lajm këngëtarja nuk e ka konfirmuar ende por duket se ata kanë gjetur qetësinë pranë njëri-tjetrit.

Ndërkaq përkundër saj Tuna vazhdon ta fascinoj publikun me performancat e saj muzikore dhe pritet që shumë shpejt ajo të sjellë befasi në skenën muzikore.