Saturday, 4 July 2020 | Lajme: 0

Monica Bellucci nuk di të plaket (foto)

Monica Bellucci është një aktore me prejardhje italiane që është shumë e suksesshme në Hollywood.
Ajo ka luajtur shumë filma të suksesshëm dhe përkrah yjeve më të popullarizuar të industrisë së shoubizit amerikan.

monika1
Para pak ditësh, është përfolur që ajo është ndarë nga burri i saj me të cilin ka dy fëmijë, për ta filluar një romancë me miliarderin një miliarder rus.
Mirëpo ajo nuk din të plaket edhe pse i ka mbushur të 40-tat.

monika2