Wednesday, 27 October 2021 | Lajme: 0
capricorn_red_transperentbg
Horoskop javore për: 05.06.2017 - 11.06.2017 Share

Bricjapi 22.12. – 20.1.

Nëse nuk doni te keni debate e probleme ne jetën tuaj ne çift, këtë jave duhet t’i dëgjoni me kujdes këshillat dhe sugjerimet e partnerit. Mos bëni gjera qe atij nuk i pëlqejnë sepse vetëm sa do mërziteni te dy palët. Beqaret me mire le te presin edhe disa kohe ashtu si janë sesa te hedhin hapa pa qene te bindur. Ne planin financiar mos kryeni shpenzime te shumta sepse do ju nevojiten para për ditët ne vijim. Shëndeti do jete goxha me i mire se me pare. Edhe ata qe kane pasur shqetësime nga mesi, shpina apo barku do jene me te qete. Ne pune do jeni guximtare, këmbëngulës dhe sfidues. Arritjet do jene edhe me te mëdha nga sa mendonit. Jeta familjare do jete normale.