Thursday, 28 January 2021 | Lajme: 0

Tag Archives: blerim destani

blera

Blerim Destani uron për 60 vjetor babin e tij (Foto)

Aktori shqiptar me famë botërore, Blerim Destani ai ka uruar babait të tij ditëlindjen e 60-të. ” Urime 60 Vjetorin Bab I Dashur. Jeni Ti e Nana, prandaj jemi edhe ne. Edhe shum pervjetore tjera se bashku me Shendet dhe lumturi” shkruan...
destani1

Destani me super-pesçen zviceriane (foto)

Aktori i njohur Blerim Destani i cili ka ndjekur ndeshjen Zvicra-Argjentina në Brazil duke mbështetur shqiptarët me flamurin kombëtarë dhe fanellën zvicerane duket se ka kaluar kohë me ata. Destani pas ndeshjes ka bërë një fotografi...
destani

Blerim Destani me flamur kuq e zi në Brazil (Foto)

Aktori i njohur, Blerim Destani ka udhëtuar drejt Brazilit dhe ka mbështetur lojtarët shqiptarë në ekipin e Zvicrës. Destani ka valvitur flamurin kuq e zi ndërsa ka të veshur fanellën e ekipit zviceran. Fotografinë e ka postuar Destani...
blerim destani

Blerim Destani vjen me një film të ri

Aktori me origjine shqiptare dhe shumë i dashur për publikun shumë shpejtë vjen me rolin e tij ne një film të ri të titulluar ‘’Harms’’, film ky i producentëve gjerman. Bëhet fjalë për aktorin Blerim Destanin i cili ka postuar...
destani

Destani dhe Shaqiri tymosin puro në Ibiza (foto)

Nuk është vetëm dashuria për futbollin që po e lidh me dy futbollistët e mirënjohur shqiptar. Aktori Blerim Destani përveç  dashuria për futbollin me dy futbollistët e mirënjohur shqiptar  Xherdan Shaqiri e Granit Xhaka por edhe...
destani

Foto: Xhaka, futboll me Destanin e Mc Kreshën

Futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka ka shfrytëzuar pushimin e tij për të luajtur një ndeshje futbolli me disa nga miqtë e tij. Xhaka luajti së bashku me aktorin e njohur, Blerim Destanin, këngëtarin MC Kresha dhe me ish-futbollistin,...
blerim destani-ikmeti

Foto: Blerim Destani në shoqërin e Arif Hikmetit

Blerim Destani këtë ditë të vrenjtur dhe me shi po e shfrytëzon për të dalë dhe takuar me shokët e tij. Blerimi në rrjetin social Facebook ka postuar një foto ku është bashkë me aktorin Xhevdet Jashari ose ndryshe i njojtur  si...
granit xhaka

Blerim Destani në shoqëri të Granit Xhakës

Që pas marrjes së skuadrës së Shkëndijës nga ana e kompanisë Ecolog gjegjësisht nga babai i Blerim Destanit pronari Lazim Destani, aktori tetovar shihet në shoqëri të futbollistëve shqiptarë dhe njëherit ai nuk mungon edhe në...
destani-puro

Foto: Pasioni i Blerim Destanit

Aktori i njohur shqiptarë Blerim Destani është gjithnjë në fokusin e mediave dhe këtë herë përflitete për një pasjon të tij,   konsumim i purove kubaneze. Destani pasionin e tij e ka zbuluar nëpërmjet disa fotografive të postuar...
1175162_632200723467027_58585731_n

Blerim Destani ashtu siç nuk e keni parë!

Në moshën 13-të vjeçare Blerim Destani ka realizuar një fotografi në Tetovë gjegjësisht tek shkallët e kompleksit “Saranda”.   Për të parë Blerim Destanin në Malin Sharr klikoni tek titulli : : Blerim Destani ju përshëndet...