Thursday, 24 September 2020 | Lajme: 0

Tag Archives: blerim destani

1013544_641118062575293_1180190200_n

Blerim Destani ju përshëndet nga Mali Sharr

blerim destani1

Destani: Jam besimtar

Blerim Destani është një ndër aktorët më të përfolur, i njohur jo vetëm për karrierën e tij si aktor, por edhe për jetën e tij private. Kulmin e famës në trojet shqiptare, Blerimi e arriti me filmin “Koha e Kometës”, dhe...
blerim destani1

Ja çfarë është seksi për Blerim Destanin

Ne një interviste , ai ka pohuar se këtë verë ka qenë i zënë me punë, ndaj nuk ka pasur kohën e mjaftueshme për t’u marrë me femra! Më tej ai ka sqaruar se të merresh me femra është një profesion më vete, që do angazhimin...
blerim destani1

Filmi i ri i Fatmir Koçit, ku luan dhe aktori tetovar Blerim Destani

“Amsterdam Express” është filmi më i fundit i Fatmir Koçit, regjisor dhe skenarist në këtë prodhim, ku marrin pjesë aktorë që punojnë brenda dhe jashtë kufijve të Shqipërisë, si Blerim Destani, Flonja Kodheli, James Biberaj,...
blerim destani

Blerim Destani ju thotë puna e mbarë, kosit barin

blerim destani

Blerim Destani: Ecolog thuaj Po (FOTO)

Gjatë xhirimeve të filmit aktori tetovarë Blerim Destani ka mbajtur mbishkrimin “Ecolog thuaj PO”.