Thursday, 6 August 2020 | Lajme: 0

Tag Archives: Çift

cift 2

Si të përfitosh një femër për tre minuta(video)

1153674715510d001e507e3473025062_w640

Burrat e divorcuar në 67 përqind të rasteve aktrojnë orgazmën

Sipas një studimi të ri që u zhvillua Dating Advice.com, burrat e divorcuar në 67 përqind të rasteve aktrojnë orgazmën. Gjetjet, të cilat u mblodhën nga anketimi i 1.080 pjesëmarrësve meshkuj, tregojnë se stresi pas divorcit ndikon...
201110-orig-woman-talking-to-man-600x411

Si ti largoni 8 shprehi të këqija në martesë

Nga anashkalimi seksual e deri tek thashethemet për partnerin – të gjitha këto janë shprehi të këqija martesore nga të cilat duhet të liroheni nëse doni të përjetoni dasmën e artë. Për fillim, që ti thonë ‘mirupafshim’...
images2

Ndahemi, po të lë pasi më denigron

Mendonit se ka qenë një fenomen tipik i vendeve të punës? Por, edhe në martesë mund të jesh i denigruar dhe totalisht i anashkaluar nga vendimet. Aq sa për të arritur në divorc midis burrit dhe gruas shfaqet “mobbing” (denigrimi)....
6-474x318

Në Britani dasma mund tju kushtoj vetëm 1 paund (foto)

Në Britaninë e Madhe një çift ka provuar se mund të martohesh edhe pa bërë shpenzime marramendëse. Duke përjashtuar detyrimin ligjor si tarifë martesore prej 70 stërlinash, dasma e tyre ka kushtuar vetëm 1 paund. Ata organizuan...
news_2_1225

Ja se kush janë arsyet pse nuk ju dashuron më

Edhe meshkujt e vlerësojnë shumë besnikërinë dhe mbështetjen në situatat e vështira të jetës që u dalin përpara. Ju se kush janë arsyet pse nuk ju dashuron më. Mungesa e mbështetjes Çdo person ka nevojë për mbështetjen e atij...
man-comforting-crying-woman-12841289

Ja se kush janë tre problemet që përballen çiftet

Tre janë problemet më të zakonshme me të cilat ju duhet të përballen çiftet e reja të cilët vendosin të jetojnë bashkë. Ju më në fund keni vendosur të jetoni bashkë dhe ky është një hap i madh. Ju keni qënë të lidhur...
letra

Ndarja e pazakontë e një çifti

Një letër lamtumire e një vajze është bërë më e klikuara në internet, me rreth 1.2 milionë klikime në tre ditë. Nuk dihet se cili është çifti, por vajza mendoi për një ndarje të veçantë.  Kur zbulohet një tradhti, zakonisht...