Thursday, 6 August 2020 | Lajme: 0

Tag Archives: Femra

femra

Meshkujt vendosin: Ja 10 profesionet më seksi për femrat

Mendonit se profesionet me seksi për meshkujt mund të ishin modele apo stjuardese? Ndryshe nga sa pritej këto profesione nuk bëjnë fare pjesë në Top 10. 10. Tregtare: Ato dinë mirë të shesin çfarëdo lloj gjëje… 9. Llogaritare: Këto...
femra-dhe-orgasmi

Femra dhe orgazmi “O”!

Si qëndron puna me “O-në” e madhe? Gjatë seksit shumë gjëra ndodhin me trupin tuaj: bebëzat tuaja zgjerohen, të rrahurat e zemrës rriten, ashtu ndodhë edhe me nivelin tuaj të hormonit oxytocin. Gjëndrat e djersës hapen për të...
girl-blue-eyes-hd-wallpapers-cool-desktop-images

Zbuloni se cila femër urgjentisht ka nevojë për seks!

Mungesa e seksit tek një femër ndonjëherë mund të jetë më shumë se i dukshëm nëpërmjet veprimeve dhe sjelljeve të ndryshme, nëse e zbuloni – përse të mos “i ndihmoni”. Humori i harmonishëm Shumica e femrave të cilat nuk...
dashuri

Këta meshkuj do t`i mbaj mend çdo femër

Gjatë jetës sigurisht keni njohur shumë meshkuj, por vetëm disa prej tyre kanë arritur të lënë kujtime të paharruara tek ju. Janë gjashtë prej tyre që zakonisht nuk arrini që t`i largoni asesi nga koka. Dashuria e parë Dashuria...
femraa

Shtetet që kanë femrat dhe meshkujt më seksi

Një agjenci turistike “MissTravel” zhvilloi një anketë, ku pyeti klientët e saj meshkuj dhe femra, se nga cili shtet janë partnerët më seksi, të cilët kanë takuar gjatë pushimeve. Përgjigjet nxorën se partneret më seksi janë...
femraaaaaaaaaaa

10 femrat më të votuara: Vlora Çitaku nuk e kalon pragun

Lidhja Demokratike e Kosovës prin me vota që deputetet femrat deputete kanë marrë në zgjedhjet e fundit për deputete. Kandidatja për deputete në listën e  LDK-së Vjosa Osmani është femra që ka arritur të kalojë të gjitha femrat...
femra

Ja çfarë vërejnë femrat për herë të parë te një mashkull (Video)

Kjo video tregon se vajzat kur takojnë një mashkull së pari sytë i qojnë tek organi seksual i mashkullit. Pastaj te muskujt e tij e krejt në fund tek fytyra.
New Picture (8)113

Femra, i sherben qumësht gjiri kolegëve (VIDEO)

Një video interesante po qarkullon në youtube, ku shihet se si një grua u shërben kolegëve të saj. Ajo në video shihet se si fillimisht merr një pako qumësht nga frigoriferi për tishërbyer kolegëve. Por, më pas ajo nxjerr gjinjtë...
kiss

Dhjetë gjërat që femrat i mendojnë kur janë duke u puthur

1. Jemi ulur rehatshëm dhe qetësia me tension seksual ka filluar, mos ndoshta do të më puthë? 2. Po më jep atë buzëqeshjen që thotë “do të puth tani”, vërtetë do të më puth. 3. Ai po më rri shumë afër, a të ha një çamçakëz...
femra

Identifikohen 49 lokacione ku janë dhunuar femrat

Instituti për Hulumtimin e Krimeve të Luftës në Kosovë i Ministrisë së Drejtësisë ka identifikuar 49 lokacione në nivel vendi ku janë kryer dhunime ndaj femrave gjatë luftës në Kosovë. Të dhënat e para sipas Institutit flasin...