Monday, 13 July 2020 | Lajme: 0

Tag Archives: martes

a-keni-par-euml-fotografi-m-euml-t-euml-d-euml-shtuar-t-euml-martes-euml-s_hd

A keni parë fotografi më të dështuar të martesës?

Të njohur si ‘bombardim në fotografi’ këto shkrepje janë më të mirat/këqija që mund të shohim. Kjo fotografi e qiftit që po martohet dhe shoqëruesve të tyre, nuk është edhe aq idilike sa po mendoni. Ata kishin zënë shkallët...
nuseee

Nusja 8 vjeçare vdes në natën e martesës

Rawan,një vajzë 8 vjeçare e cila jetonte në regjion veri-lindor i Jemenit në kufi me Arabinë Saudite e  ka humbur jetën natën e parë të martesës,me një burrë pesë herë më të vjetër se ajo, për shkak të hemorragjisë së...
ccedil-iftet-q-euml-kan-euml-tv-n-euml-dhom-euml-n-e-gjumit-dyfish-m-euml-shum-euml-b-euml-jn-euml-seks_hd

Sekreti i një martese të lumtur?!

Sekreti për një martesë të lumtur është tek të fjeturit krejtësisht nudo. Personat që preferojnë të mos veshin asgjë në shtrat duket se janë më të lumtur se ata që veshin pizhame kur flenë. Ky është përfundimi i një sondazhi...
1391840809-martesa_ideale_nje_balance_mes

Nga 500 euro për beqarët e Debarcës që do të martohen

Beqarët nga komuna e Debarcës më të vjetër se 35 vjetë do të marrin shpërblim prej 30 000 për tu martuar (500 euro). Ky vendim është sjell në seancën e fundit të Këshillit të komunës, dhe vlen për gjithë beqarët e Debarcës,...
Anders Lindegaard1

Nusja kosovare në duart e 11 meshkujve (foto)

Modelja kosovare, Misse Beqiri, i dha fund beqarisë duke kurorëzuar me martesë lidhjen e saj me portierin e Manchester Unitedit, Anders Lindegaard. E, ajo gjithashtu realizoi një fotografi interesante në dasmën e saj. Ata u martuan në...
guardiola

Më në fund martohet dhe Pep Guardiola (foto)

Trajneri,Pep Guardiola i ka dhënë fund “luhatshmërisë” në martesë dhe sot është martuar me të dashurën dhe nëna e 3 fëmijëve të tij,  Cristina Serran. Ngjarja ishte krejtë private, ndërsa u mbajt në Matadepera të...
rita

Rita Ora: Nuk jam e gatshme për martesë dhe fëmijë

Edhe pse lidhja e saj me DJ-in dhe producentin e njohur skocez Calvin Harris është mjaft e fortë, Rita Ora ka deklaruar se ajo nuk është e gatshme që të martohet dhe të lindë fëmijë me të. Ajo thotë se ndjehet e lumtur me gjendjen...
homo

SHBA-ja, shtohet në listën e shteteve që lejojnë martesat homoseksuale

Dhjetra çifte të gjinisë së njejtë do të  martohen në Nju Xhersi duke shtuar edhe një shtetë më shumë në listën e shteteve që  i lejojnë martesat mes personave nga e njejta gjini. Martesat do të lejohen bazuar në një vendim...
aurela2

Martohet këngëtarja Aurela Gaçe

Më në fund “skandalet” reth dasmës së Aurela Gaçes përfunduan, ajo u martua.   Këngëtarja atraktive Aurela Gaçe mbrëmë është kurorëzuar me Skerdin, duke u bërë kështu “nuse prej së vërteti”.                         Ajo...
cifti

Martesë mes të zhveshurish (Video)

Është fakt universal që dita e dasmës është një ngjarje e veçantë në jetën e njeriut. Përgatitjet, ftesat, të ftuarit, fustani i nusërisë, kostumi i dhëndrit zgjidhen me shumë kujdes që gjithçka të duhet perfekte. Por kjo...