Tuesday, 25 January 2022 | Lajme: 0

Tag Archives: miss universi. rusi

SONY DSC

Bukuroshet e universit përpara Fadilit

Ashtu sikurse edhe edicionet e tjera edhe në këtë vit Fadil Berisha ka bërë fotografimin e konkurenteve që marrin pjesë në Univers. Këtë vit kjo garë po mbahet në Moskë të Rusisë dhe për dallim nga vitet e tjera ku sharmin këtij...