Monday, 17 February 2020 | Lajme: 0

Jetë

sdsdsdsd_1543234990-8596395

Mësoni cilat janë karakteristikat e grave që janë magnet për meshkujt

6 karakteristikat e femrave që janë magent për meshkujt. 1.Zëri dhe mënyra e të folurit Në fillim, shkencëtarët zbuluan se meshkujt preferojnë femrat që kanë zë të hollë femëror. Merylin Monroe është shembull tipik i zërit...
rtuhtyuty

Embëlsirat më të mira dhe më të këqija që mund të hani janë këto:

Është e vërtetë që sheqeri i tepruar nuk ju bën mirë për shëndetin, po fundja çdo gjë e tepërt nuk është e këshillueshme nga doktorët. Ndonjëhrë trupi ju kërkon çokollata ëmbëlsira apo dhe karamele të ndryshme. Më poshtë...
auto-telefon1542852440-750x430_1543224142-3211260

Mos e përdor më telefonin pas orës 10 të mbrëmjes, kjo është arsyeja

Njerëzit që nuk arrijnë të ndjekin ritmin e trupit të trupit të tyre kanë më shumë mundësi që të kenë depresion dhe probleme të shëndetit mendor, sipas një studimi që anketoi 91 mijë njerëz në Angli. Ata që janë më pak...
femra-1-750x430

Çfarë duhet të bëjë çdo femër pas seksit?

Pas një sesioni seksual cilësor me partnerin tuaj, është më mirë të bini në gjumë, apo jo? Por ka disa gjëra që duhet të kujdeseni. Shumica e këtyre gjërave përfshijnë mbajtjen e pjesëve trupore intime të shëndetshme, të...
kafaz

Babai mbyll djalin çdo ditë në kafaz gjatë kohës që është në punë, arsye do t’iu shokojë

Një baba ka treguar se si ai e mbyll djalin e tij nëntë vjeçar në një kafaz druri çdo mëngjes para se të niset për punë në Tajlandë. Babai i vetëm, Chamnan Duangjan, 38 vjeç, tha se djali Porrames ka probleme të sjelljes, pas...
auto_limon1542852370-750x430

Përgatitet për 5 minuta, përdoret 5 ditë dhe humbni 5 kg

Depozitat e tepërta të yndyrës mund të dëmtojnë seriozisht shëndetin tuaj të përgjithshëm. Pesha e tepërt mund të çojë në presionin e lartë të gjakut, diabet, sëmundje të zemrës, çrregullimet të stomakut etj. Obeziteti...
auto_varr1542847827-750x430

Vejusha 34 vjeçare seks mbi varrin e burrit (FOTO)

Një grua që është filmuar duke kryer marrëdhënie seksuale në një gur varri pretendohej se ishte duke tradhëtuar partnerin e saj. Ajo, së bashku me një burrë 38 vjeç u filmuan në varrezat e kishës së shenjtë Trinity javën...
auto_5b562cca51dfbe1b008b45f2-750-563-650x35815429099671542909974-750x430

Kjo gjë e zakonshme po iu bën të ndjeni dhimbje gjatë marrëdhënieve intime

Kur nuk jeni duke pirë ujë të mjaftueshëm, trupi juaj mund të reagojë në disa mënyra seriozisht të çuditshme, duke përfshirë probleme gjumi, dhimbje koke dhe lëkurë të thatë. Por një nga shenjat më të çuditshme të dehidrimit...
1-832-750x430

Huawei P30 Pro me gjashtë kamera njoftohet për vitin e ardhshëm

Huawei P30 Pro do të arrijë në 2019 me rrjet 5G, siç e kemi dëgjuar tashmë, por mund të vijë edhe me gjashtë kamera të mëdha në bord. Huawei P30 Pro, mund të paketojë më shumë kamera se çdo telefon tjetër, sipas shefit të...
1-846-750x430

“65 ditë natë”, njihuni me qytetin që jeton në errësirë (FOTO)

Rreth 4000 mijë banorë të një qytetit në skajin verior të Alaskës është zhytur për 65 ditë në errësirë. Bëhet fjalë për qytetin Utqiagvik, që pritet të shohë dritën e diellit pas 65 ditësh, dmth, më 23 janar të vitit...