Monday, 20 January 2020 | Lajme: 0

Veshjet më në modë për këtë pranverë

Veshjet me printime të kafshëve do të jenë në modë këtë pranverë-verë. Bluzat, fustanet madje dhe çantat me figura të ndryshme të kafshëve kanë qenë pjesë e pandashme e koleksioneve të markave të njohura për pranverën 2014.

Shikoni më poshtë dizajnët e markave të njohura si Emma Cook, Miu Miu, Jonathan Adler, McQ Alexander McQueen, Moschino, Hermès etj. dhe inspirohuni për të rifreskuar gardërobën tuaj pranverore me trendët më të reja.