Thursday, 5 December 2019 | Lajme: 0

Rrahje masive mes basketbollistëve (video)

Një skandal i ri ka ndodhur në derbin e madh të basketbollit serb mes Partizanit dhe Crvena Zvezdës, pasi në ndeshjen finale të play-offit ka ardhur deri një rrahje masive mes basketbollistëve.