Friday, 6 December 2019 | Lajme: 0

LeBron James kalon sprovën e akullit, sfidon presidentin Barack Obama (Video)

Ylli i NBA, LeBron James ka pranuar sfidën e fashme të kovës me akull.

Ai tani ka sfiduar presidentin e SHBA-së Barack Obama  dhe dy djemt e tij, Bryce Maximus dhe LeBron Junior.