Friday, 6 December 2019 | Lajme: 0

Dalin në shitje biletat për koncertin e Dua Lipës

133222194

Biletat për koncertin e këngëtares së famshme shqiptare, Dua Lipa, në Prishtinë, kanë dalë në shitje zyrtarisht në gjithë Kosovën.

Kështu është bërë e ditur përmes një njoftimi për media.

Dua do të performojë në parkun e Gërmisë më 9 gusht.

Ajo ditë më parë u shpreh e ngazëllyer që do të interpretojë në vendlindje dhe se paratë e grumbulluara nga koncerti do të dorëzohen për bamirësi.

Një ditë më pas ajo do të mbajë koncert edhe në Tiranë