Friday, 6 December 2019 | Lajme: 0

Dy të PERBASHKETAT mes Monika Kryemadhit dhe Bes Kallakut (FOTO)

Nënkryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi, thuajse çdo mëngjes përcjell nga një mesazh apo urim përmes profilit të saj zyrtar në rrjetin social Facebook.

Veçse këtë të djelë i është bashkuar edhe aktori i humorit Bes Kallaku. Kryemadhi ka ndarë me miqtë e saj një foto ku ndodhet bashkë me Besin, teksa të qeshur dhe me humor pozojnë para lules.

Zonja Kryemadhi zbulon edhe dy “të përbashkëta” që ndan me aktorin e humorit. “Dy njerëz si ju…dhe që ju duan shumë”…

screenshot-3_1494757110-1705434