Friday, 6 December 2019 | Lajme: 0

Sinan Vllasaliu publikon këngën “Shpija e Babës” (Video)

Këngëtari i mirënjohur Sinan Vllasaliu ka publikuar këngën e tij më të re “Shpija e Babës”, të cilën e sjell me videoklip.

Kjo këngë është prodhim i Emracom, kurse tekstin dhe muzikën e ka shkruar Ilir Berani.

Orkestrimin e kësaj kënge e ka bërë Virusi.